Klubové taniere AS Creative predaj klubových tanierov, chiavari stoličky, okrúhle stoly

O nás

Vítame Vás na našej stránke, ktorou Vám chceme spríjemniť prípravu Vášho Jedinečného  Dňa.

Náš tím  je pripravený urobiť pre Vás výnimočný, rafinovaný a elegantný dizajn svadby, plesu, oslavy, konferencie, firemnej akcie či spoločenského podujatia. Charakterizuje nás oddanosť  pre detail, zmysel pre dokonalosť a harmóniu, a to všetko s jediným cieľom - vytvoriť pre Vás očarujúce a nezabudnuteľné okamihy. S trpezlivosťou  počúvame a rešpektujeme individuálne požiadavky našich klientov a pri realizácii  nezabúdame venovať pozornosť každému detailu.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom exkluzívnych klubových tanierov. Hotelom, firmám, svadobným agentúram, cateringovým spoločnostiam, ako aj moderným domácnostiam ponúkame tak možnosť pozdvihnúť elegantnosť ich stolovania. S našimi klubovými taniermi bude Vaša dekorácia nezabudnuteľná.
Rovnako ponúkame prenájom svadobného inventáru, ako sú chiavari stoličky, okrúhle stoly, klubové taniere a svadobné dekorácie.

Súčasné trendy v oblasti svadobného a párty-eventového dizajnu sú veľmi rozmanité, preto vás chceme inšpirovať, poradiť Vám pri výbere štýlu Vašich dekorácií. Jedinečný zážitok a romantickú atmosféru Vašej akcie Vám pomôžeme navodiť rozmanitými inšpiráciami, ktoré neprestajne hľadáme a z nich čerpáme. Taktiež podľa najnovších trendov dopĺňame neustále náš inventár, pri čom zachovávame najvyššiu kvalitu.

„Viac kreatívnych  nápadov to je AS creative“

 

Naša filozofia

 

Našimi prioritami je zmysel pre detail, precíznosť a prehľad v najnovších trendoch.

 

Ďakujeme veľmi krásne. Tisíc percentná spokojnosť so všetkým. Naozaj super agentúra, plne odporúčame!!

Simona Ch.

Ešte raz veľké ĎAKUJEME za úžasnú výzdobu, všetko bolo dokonalé, naozaj splnenie sna do najmenších detailov :-) prvý pohľad na sálu a slzičky na krajíčku :-) Hostia boli nadšení.... budeme Vás odporúčať kde sa bude dať :-)

Martina B.

Sonička, Alexandra, výzdoba bola nádherná!!! stopercentná spokojnosť :)

Veronika B.