Prečo si vybrať nás – AS creative? dekorácie Ružomberok

Prečo si vybrať nás – AS creative?

Rozhodujete sa, či si svadbu vyzdobíte svojpomocne, alebo Vám s prípravami pomôžeme my? Často krát je rozhodovanie pre nevesty ťažké, u nás máte na prenájom množstvo dekorácií, ktoré Vám, ak sú v tom čase voľné, s radosťou prenajmeme. Prioritne Vám však radšej celú svadbu vyzdobíme. V tomto článku by sme Vám chceli predstaviť pár dôležitých postrehov, ktoré sú dôležité pri rozhodovaní sa pre svadobnú agentúru.

Nevesty sa rozhodnú vyzdobiť si svadbu samy hlavne kvôli ušetreným peniazom, čo v konečnom dôsledku – po spočítaní nákladov vyjde úplne inak… my Vám ponúkame za čiastkovú cenu komplet výzdobu sály, obradnej miestnosti, okrúhle stoly, stoličky a iné služby o ktoré máte záujem. Takto s nami určite ušetríte a nemusíte sa uspokojovať s vlastnou jednoduchšou a kúpenou výzdobou.

Myslieť si, že zakúpené štóly na stoly, mašle na stoličky, brošne, ozdobné kamienky, sviečky, obrúsky a iné dekorácie nakoniec predáte, požičiate, či inak spenažíte, je omylom. Z vlastnej skúsenosti vieme, že je to zložité. S nami tieto posvadobné starosti mať nemusíte. 

Rovnako býva pre nevesty, ktoré si chcú svadbu vyzdobiť svojpomocne problém všetko bez starostí kúpiť a dokonale zladiť.

Nechajte to na nás, my vám v pohodlí domova všetko poukazujeme, porovnáme, výtvarne Vám poradíme. S nevestami aktívne komunikujeme a nakoniec vyberieme to, čo sa Vám najviac páči, takto spoločne nájdeme Váš štýl vysnívanej svadby.

Všetko stihnete vyzdobiť večer pred svadbou? Podľa našich skúseností, nevesty robia svadobnú výzdobu prvýkrát a nevedia, čo všetko aranžovanie a dekorovanie svadobnej sály obnáša. Bez stresov a neočakávaných situácií to ide len málokedy. S našimi skúsenosťami už vieme predvídať kritické situácie, ktoré sa posnažíme hravo zvládnuť a nemusíte o nich ani vedieť.

Rovnako si nevesty myslia, že na druhý deň, to je okolo 7:00 hod. ráno výzdobu v pohode demontujú a uskladnia, čo podľa nás je pre nevesty takmer nemožné.  Skúsenosti nám hovoria, že nevesta by mala po krásnom ale  vyčerpávajúcom svadobnom dni poriadne oddychovať, vychutnávať si posvadobný deň naplno a povedať si bez zbytočných starostí na druhý deň, že: „náš deň bol zatiaľ tým najkrajším v živote“.

Preto Vám ponúkame naše služby, skúsenosti, rady a tipy, aby bol Váš deň výnimočný, očarujúci a nezabudnuteľný. 

Váš AS creative